Galerie Wacinka

Jmenuji se Michaela, od útlého dětství se zabývám tvořením všeho druhu.Sbírám i panenky Barbie a Tonner, plním si tím svůj dětský sen.

Galerie

Začátky

Barbie a Tonner
Jak jsem se dostala k panenkám Barbie?

Jako každá malá dívka jsem i já toužila po známé panence Barbie. Jednou mi ji maminka koupila tenkrát v té době stála 250 bylo to tenkrát hodně.Panenka na sobě měla pouze takové obyčejné minišatičky a růžové boty. Byla nádherná. Měla jsem svoji první panenku. Ovšem to jsem netušila že ve svých 24 letech si začnu plnit svůj sen. Vlastně, když se vrátím bylo to ještě dříve. V 16 letech jsem se seznámila s mým manželem. Po roce našeho seznámení jsem od něj dostala k výročí panenku Barbie od Mattela krasobruslařku. Opatrovala jsem ji jako oko v hlavě. Po dalších 6 letech jsme se rozhodli že se vezmeme, já jsem přemýšlela jak a co na svatbu samozřejmě jsem hned od začátku věděla, že na autě bude Barbie měla jsem tu krasobruslařku. Proto jsem se dala do šití šatiček. No a dort jednoznačně jsme se shodli, že Barbie bude ten nejlepší. Ale další Barbie doma nebyla proto jsme se vydali s manželem směr Brno prozkoumat hypermarkety zda nenarazíme na nějakou která by se mi líbila. Stála jen 150Kč a tady je výsledek :barbie dort

Po svatbě jsem byla spokojená že mám 2 panenky Barbie a ani ve snu mě nenapadlo, že po Novém roce se "zblázním" a začnu ve velkém. Jelikož studuji dálkově školu a nějak už mě to nebavilo, tak se mě manžel snažil motivovat, že pokud zvládnu zkoušku (už nevím z jakého předmětu) koupí mi další Barbie. Já zkoušku splnila a on splnil slib. Koupil mi Courtney z dvanácti tančících princezen. TO bylo v lednu 2007. Jenže co čert nechtěl já jsem jednoho krásného dne narazila na DÁMĚ na bezvadné holky, které se o panenky Barbie zajímaly ve velkém. NO a už to jelo. Ovšem to jsem ze začátku netušila, že existuje nějaká jiná panenka a tak jsem začala nakupovat a vyměňovat panenky za výrobky, které jsem vyrobila, abych si mohla panenku pořídit. V galerii Barbie si můžete mé kousky ve sbírce prohlédnout.  No a Tonnerky nebýt holek z Dámy vůbec jsem netušila, že takové panenky existují. Zatím mám pouze dvě. Sice jsem si řekla, že dvě stačí, ale jak to tak vidím na Dámě, tak nestačíK první panence Tonner tzv. Esme nyní už se jmenuje Sandy, jsem přišla díky Tamarce http://www.tamushf.com/, je to perfektní holčina, která mi splnila sen mít panenku černošku. NO a ta druhá je díky Denisce http://molendrix.com/ to je rovněž perfektní hočina, která mi dala na výběr a já si vybrala právě Tyler nyní už Sharon. Jsou to moc krásné holky, ještě mám vyhlídlé některé kousky, ale jelikož u nás se tyhle panenky velice těžce shání, tak uvidíme po Novém roce.

Žádné komentáře
 
Přeji Vám krásný den.